Оберіть тип
Футболка
Оберіть тип
Футболка
Поло
Поло
Колір футболки
Зображення для вишивки
Тут ви можете завантажити будь-яке зображення у векторному форматі (.cdr, .ia, .eps..), або фото вашого логотипу у форматах (.jpg, .png, ...)
Сформуйте ваше замовлення.
Вкажіть потрібні РОЗМІР та КІЛЬКІСТЬ
+ додати ще
РОЗМІР та КІЛЬКІСТЬ

Футболки на замовлення

Працюєте у великій чи маленькій компанії, маєте свій бізнес чи розвиваєте власний бренд, але досі креативно не показали себе на ринку? Ваші співробітники замість яскравих футболок, що виділяють із натовпу, досі ходять на роботу в базових біло-сіро-чорних футболках, сорочках або светрах? Вихід є!

Компанія Powerrr прикрасить ваші сірі будні цікавими варіантами фірмових футболок на замовлення. Проявіть себе як креативна фірма – це зробить вас успішнішими за конкурентів!

Про нас

Powerrr – новий бренд на сучасному українському ринку. Заснована у 2020-му році торгова марка нині займається виробництвом фірмових футболок на замовлення.

Ми володіємо потужною базою обладнання для проєктування, вишивки та пошиття речей, що дозволяє якісно виконувати замовлення в погоджені терміни.

Що ми пропонуємо?

Потенційні клієнти можуть замовити у нас пошиття різних партій футболок. Наносимо логотипи, зображення та фірмові символіки – усе те, що потрібно вашій компанії! Дрібний, середній чи великий опт – зробимо все, щоб задовольнити навіть найвибагливішого клієнта.

Якщо ви купуєте від десяти футболок, то нанесення логотипу розміром до 5x5 на передній частині виробу – безкоштовне!

Готові базові футболки можна купити, якщо вони є у нас на складі. Обов'язкова умова – виконуємо замовлення від 10-ти одиниць.

Вартість індивідуального замовлення

Інформацію щодо ціни послуг можна дізнатися у нашого менеджера.

При замовленні потрібно вказати:

  • макет: логотип, розмір, розташування;
  • модель одягу, колір та матеріал
  • тираж
  • термін виконання.

Ціни розраховуються індивідуально, але ми завжди пропонуємо найбільш вигідний для покупця варіант виконання замовлення. Оплата – тільки по 100% передоплаті!

Перед пошиттям партії товарів, за бажанням клієнта, можемо також відшити зразок виробу. Тоді замовлення виконуватимемо тільки після його погодження! Далі – транспортні компанії «Нова пошта» чи «Автолюкс» швидко доставлять товар у будь-який регіон України. Якщо ви зі Львова – доступний самовивіз.

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами:

Хочеш виділятися з натовпу – замовляй футболки оптом від Powerrr! Твоїх людей буде точно видно здалеку.