Українці обожнюють свій одяг з національним орнаментом! Це дуже помітно з того, наскільки незамінними в нашому гардеробі стали вишиванки. Дедалі більше громадян обирають подібне вбрання для повсякденного носіння, бо створити образ з вишитою сорочкою чи футболкою насправді не складає жодних труднощів. Ми вже неодноразово підтверджували це й у наших матеріалах, демонструючи те, що одяг з вишивкою чудово комбінується практично з усім. Ключовим тут є слово "практично", бо маємо винятки. Сьогодні покажемо, яких образів з вишиванкою слід уникати.
Насправді обмежень щодо вишиванок дуже мало. Тут роль здебільшого грають фасони одягу. Розгляньмо детальніше.
Перша і найбільш очевидна заборона — носіння вишиванки зі спортивними речами. Дійсно, класичні вишиті сорочки абсолютно не комбінуються зі спортивними шортами, штанами, лосинами і тим паче з костюмами. Сюди ж належать і спорткуртки, бомбери тощо. І не важливо, в якому фасоні ці речі створені — вільний крій, оверсайз чи приталений — абсолютно всі варіанти виглядають доволі дивно. Сучасна мода — екстравагантна, але до комбінації спорту і класики в образах аж так не дійшло.
Проте вище ми говорили про класичні вишиванки, а є ж іще вишиті футболки. От їх якраз можна комбінувати зі спортивним вбранням. Візьміть на замітку! >
Звісно, вишиванки і піджаки — класика! Проте маємо кілька обмежень в їх поєднанні. Не варто одягати "вільну" вишиванку, особливо, якщо рукави дуже об'ємні, під укорочені і приталені піджаки. По-перше, не "налізе", а якщо вам це і вдасться, то готовий аутфіт виглядатиме дивно, а по-друге, подібний лук насправді незручний, рухи будуть скуті.
Взагалі вишиванки в фасоні оверсайз дуже складно грамотно поєднати з піджаками через те, що вони надто об'ємні. Рішенням проблеми може стати покупка ще більш об'ємного піджака (цей варіант у 2024 році в тренді) або носіння піджака на плечах (стильно і комфортно).
З вишиванками, виготовленими у фасоні класичної сорочки або моделями вільного крою, а також футболками подібні труднощі відсутні. Повне табу — лише укорочені піджаки, їх краще комбінувати з вишитими корсетами чи сукнями.
Останні кілька років спідниці і шорти міні дещо втратили свою популярність, поступившись місцем моделям з довжиною до коліна. Проте поціновувачі міні досі є, і це чудово, але поєднувати їх з вишиванками стилісти не рекомендують. Принаймні, ми маємо на увазі сорочки вільного крою, а також футболки. Пояснення цьому надзвичайно просте — з-під верху спідниця або шорти ледь визиратимуть, що зробить аутфіт дивним. Заправити сорочку чи футболку теж не вийде, тому краще утриматися від такої комбінації. Радимо поєднати мініспідницю або шорти і корсет, приталену вишиту футболку, кофту. Їх можна заправити всередину без дискомфорту. Також стильним стане наступний тандем: вишиванка з об'ємними рукавами в фасоні оверсайз і міні. При цьому, довжина сорочки має бути такою, щоб повністю закрити спідницю чи шорти (наче мінісукня). Дуже сміливий і модний варіант!
Якщо з одягом все більш-менш очевидно, то з взуттям ні. Останньому приділяють значно менше уваги при створенні образів, зокрема і з вишиванками, але це так само важливо. Отже, першою забороною є тандем вишиванки зі спортивними шльопанцями, в'єтнамками, що логічно, бо подібні речі взагалі не можуть поєднуватися.
Друге табу — спортивні сандалі та певні типи кросівок — ті, що призначені суто для тренувань та моделі з об'ємними не плоскими підошвами, наприклад, Nike Air Max або Yeezy. Вони погано підходять до класики.
Тепер ви розумієте основні антитренди в образах з одягом з українським орнаментом. Купити вишиванку під різні потреби можна в інтернет-магазині "Галичанка". До замовлення доступні сорочки, футболки, сукні, спідниці, світшоти, костюми, аксесуари для дому. Серед широкого асортименту легко знайти універсальний і трендовий варіант одягу для всієї сім'ї. Не гайте часу, мерщій заходьте та здійснюйте замовлення! Доставка — у всі регіони України.
More articles
За традицією, сніп на Святвечір ставиться на стіл як атрибут єднання поколінь і запорука успіху на наступний рік. Це символізує дух предків, які, за віруваннями, приходять на Святвечір, щоб поблагословити родину. Цей сніп з колосків, також відомий як різдвяний дідух, є важливою частиною народних обрядів. Дідух — це символ, що уособлює давні традиції нашої держави та пов'язаний з циклом природних явищ і сільськогосподарськими ритуалами. Святковий оберіг - сніп із пшениці, жита, вівса чи іншого зерна, який символізує достаток, родинний добробут і зв’язок з предками. Дідух на Різдво займає особливе місце в нашому побуті, адже його ставлять на почесному місці в оселі на час святкових днів. Це не просто святковий декор, а й живий символ національної пам’яті нашого народу.
Свято Маланки: історія, цікаві ворожіння для дівчат у ніч на Василя
Кожне релігійне свято в Україні має особливу історію, незмінні звичаї і традиції. Стосується це й Старого нового року або свята Маланки. Через реформу церковного календаря його дата змістилася. Тепер святкуємо в ніч з 31 грудня на 1 січня, а не з 13 на 14 січня, як це було ще два роки тому. Та від цього колорит "Маланки", цікава історія свята, а також звичка дівчат ворожити на долю та судженого нікуди не зникли. Що ж це за свято, як у "староноворічну" ніч дізнатися своє майбутнє розповідаємо далі!
Свято Миколая в інтернет-магазині «Галичанка»!
Тільки з11.11.24 по 6.12.24 кожна третя* річ у вашому чеку – абсолютно безкоштовно! (*найдешевша позиція у чеку).
Opening hours of branded stores during Christmas and New Year