Подарункові сертифікати

Скатертини в українському стилі

Сортувати:
Показати

Вишиті скатертини ще здавна прикрашали столи українців. Раніше їх ще називали старовинним словом «обрус», маючи на увазі домоткані скатертини ручної роботи. Зараз вони особливо цінуються, адже це не лише чудові прикраси, а й данина традиціям, які до того ж мають дуже дорогий і елегантний вигляд.

Ви можете купити вишиту скатертину в магазині «Галичанка» (онлайн чи у Львові). Вона стане ідеальним доповненням до інтер’єру та стильним акцентом у вашій кухні, вітальні чи іншій кімнаті. Також це прекрасний варіант для оформлення весільних столів.

Вибір вишитої скатертини: що потрібно врахувати?

Ви оздоблюєте свій будинок або плануєте змінити декор і хочете подбати про кожну деталь? Якщо хочете купити скатертину з вишивкою, то вона повинна підходити до стилю інтер'єру. Чи об'єднуються класичні та сучасні елементи? Наприклад, традиційна скатертина з дуже хитромудрим візерунком і нові дизайнерські меблі в лофт-стилі не завжди буде виглядати вдало.

Кольори тканини також повинні гармоніювати з інтер’єром, а також з малюнком і принтами. Можливо, варто купити вишиті скатертини в українському стилі, візерунок або орнамент яких перегукується із зовнішнім виглядом якихось предметів в кімнаті.

Ще один аспект часто відсувається на задній план: вибір правильного розміру полотна відповідно до стільниці.

Як вибрати правильно розмір скатертини з вишивкою?

Перед покупкою ретельно виміряйте стільницю. Додайте подвійний розмір виступу до розмірів столу, тобто ширину і довжину. Для круглих столів потрібно додавати подвійний розмір відступу до діаметру стільниці. У випадку з квадратним столом – додаємо подвоєний розмір відступу до розміру бічної поверхні столу. Як правило, виліт тканини повинен становити близько 20 см.

Зверніть увагу, що звисання тканини повинно бути однаковим на кожній стороні столу. наприклад:

  • стільниця розміром 100x200 см – скатертина повинна бути розміром 140x240 см, тобто 100 + 2 × 20/200 + 2 × 20;
  • стільниця кругла з діаметром 100 см – потрібний діаметр 140 см (100 + 2 × 20);
  • стільниця квадратна 100x100см – розмір полотна 140x140см (100 + 2 × 20/100 + 2 × 20).

При виборі розміру тканини, яка буде падати зі столу, слід враховувати ще декілька додаткових моментів:

  • довжина вишитого полотна повинна злегка діставала колін. Варто сісти за стіл і перевірити правильний розмір виступу. Занадто довга тканина заважатиме вставати;
  • занадто коротке полотно буде неправильно розташовуватися на столі, а його мінімальне зміщення створюватиме некрасиві складки та перекоси.

Де можна купити скатертину в українському стилі?

Купити вишиту скатертину в українському стилі можна онлайн в інтернет-магазині «Галичанка». Ми здійснюємо доставку всією Україною, але ви також можете завітати до нашої крамниці у Львові, щоб переконатися в якості виробів.

В каталозі ви знайдете багато скатертин, а також сорочок із вишивкою. Можна оформити замовлення всього за пару хвилин. Якщо у вас виникнуть питання, будь ласка, зв’яжіться з нами (контакти є на сайті).

Скатертина в українському стилі стане гарною прикрасою вашого дому, а також чудовим подарунком на будь-яке свято. Різноманітність орнаментів і візерунків вражає, тож запрошуємо вибрати виріб, який найбільше буде вам до вподоби.