Подарункові сертифікати

чоловічі вишиті сорочки

Сортувати:
Показати
Сторінка:
Показано: 1 - 15 із 69

ВІДПОВІДІ НА ТИПОВІ ПИТАННЯ

Скільки коштує чоловіча вишита сорочка у 2022?1

В інтернет магазині «Галичанка» можна купити чоловічу вишиту сорочку за 450 грн. Найдорожча модель коштує 1760 грн. Ви зможете підібрати для себе вишиванку у комфортному ціновому діапазоні.

Де купити чоловічу вишиту сорочку у Львові?2

Інтернет-магазин «Галичанка» пропонує сучасні чоловічі вишиті сорочки. Ексклюзивні новинки сезону 2022. Є сорочки з різним фасоном та типом орнаменту. Кожен знайде модель собі до смаку. Всі розміри. Якісна тканина та машинна вишивка. Замовити можна на сайті та у фірмовому магазині «Галичанка» у Львові.

Які чоловічі вишиті сорочки популярні у 2022?3

2022 році популярні чоловічі вишиванки з багатою різнобарвною вишивкою на комірі та грудях. Можливі комбінації кількох контрастних кольорів. В трендах зберігається геометричний орнамент з чіткими різкими лініями. Менш популярною є вишивка на рукавах та плечах.

Що символізує чоловіча вишита сорочка?4

В часи наших прабабусь чоловіча вишита сорочка вважалась потужним оберегом від злих сил та нещасть. В кожен візерунок та орнамент вкладалось певне сакральне значення, яке мало захищати власника сорочки від біди.

В наш час вишита сорочка – це скоріше елемент національної символіки, спосіб висловити свої патріотичні почуття та шану до історії України.

Скільки коштує вишита чоловіча сорочка у 2022 році?5

Ціна вишитої чоловічої сорочки у 2022 році в інтернет-магазині «Галичанка» – від 360 грн. Найдорожча лляна модель із вишивкою на один бік та гудзиками вартує 2080 грн.

Як прати вишиту сорочку?6

  • Якщо ви перете блузку в машинці, то обирайте делікатний режим із температурою не більше 30 градусів.
  • Використовуйте спеціальний мішок для прання, він убереже тканину від пошкодження.
  • Не вмикайте віджим.
  • Якщо ви перете вишиванку вручну, то робіть це у вже спіненій воді. Не тріть поверхню сорочки милом.
  • Не замочуйте вишиванку надовго, одразу переходьте до прання.

Де можна купити вишиту сорочку на чоловіка?7

Купити вишиту сорочку на чоловіка можна у львівському етно магазині «Галичанка» або замовити онлайн за доступною ціною на нашому сайті. Доставка – по всій Україні.