Подарункові сертифікати

Блог

Чорний, червоний і не тільки. Що означають кольори на вишиванці

Українська вишиванка в наших предків мала сакральне значення. Вона оберігала власника від злих очей, потойбічних сил, часто передавалася із покоління в покоління.  І якщо сьогодні ми обираємо вишиту сорочку за дизайном, придивляючись до кольорів, які найбільше нам личать, то попередники підбирали колір ниток, залежно від того, що хотіли притягнути чи відвести від себе, щоденно носячи сорочку чи сукню з візерунками. Тема символізму українського одягу з національним орнаментом актуальна і в наш час. Саме  тому в цій статті розповімо вам, що означають кольори на вишиванці, виокремивши найбільш поширені з них.

03/07/2024
Читати далі...
Мережка як мистецтво на полотні

Одяг з національним орнаментом має багату історію. Чимало цікавого можна дізнатися і про різні техніки вишивки. Скажімо, найбільш поширеними є хрестик і гладь, бо з їхньою допомогою можна створити величезну кількість унікальних узорів різного розміру. Сьогодні мова піде про одну із найбільш оригінальних та доволі складних технік вишивки, яка дещо нагадує мереживо і, на нашу думку, є справжнім мистецтвом. Ну що, поговоримо про те, як робити мережку, зокрема популярні її види? 

10/06/2024
Читати далі...
Що одягнути на День вишиванки 2024? Тренди сезону і готові аутфіти

День вишиванки — одне з найбільш очікуваних свят весни. Воно щорічно відзначається у третій четвер травня. Саме в цей день сотні тисяч українців вдома і за кордоном одягнуть свій одяг з національним орнаментом та вийдуть на вулиці міст або сіл. Шукаєте етнічне вбрання? Спеціально до Дня вишиванки 2024 року фахівці етно магазину «Галичанка» підготували статтю про тренди в одязі з вишивкою у 2024 році, способи його поєднання з різними елементами гардероба, щоб у святковий день виглядати ідеально. 

02/05/2024
Читати далі...
Нетривіальність буковинської вишиванки

Український національний одяг — прекрасний. У кожному виробі відображається історія нашої Батьківщини, її природа, символізм. Буковинська вишиванка, скажімо, увібрала в себе частинку флори, а подекуди і фауни краю у тандемі зі складним геометричним орнаментом. Наразі вона є однією з найбільш різноманітних за кількістю фасонів та візерунків в Україні. Про історію вишиванки Буковини, особливості вишивки, місця покупки сьогодні розповімо ми, фахівці етно-магазину «Галичанка».

03/04/2024
Читати далі...
Орнамент на чоловічих вишиванках: що у тренді 2024

Базові чоловічі сорочки – це завжди ефектно, а вишиванки – ще й патріотично! Сьогодні виробники пропонують різні фасони, кольори, візерунки одягу з етнічними мотивами під запити кожного. Тепер їх можна вдягати не лише на урочисті події, але й додавати до повсякденних образів і, при цьому, залишатися у тренді. У цій статті поговоримо про орнаменти чоловічих вишиванок, а точніше – про цікаві їх поєднання у 2024 році. 

14/03/2024
Читати далі...
Вишукане оздоблення на яскравому полотні – вишиванка бохо

Українська вишиванка – це про естетику й різноманіття! Яскравого вбрання з національним орнаментом, яке неодмінно привертає увагу, на сучасному ринку донесхочу. Не можемо залишити без уваги сорочку, яка поєднує в собі свободу і яскравість – вишиванка бохо. Останні роки вона має шалений попит серед споживачів. В чому специфіка сорочки, який вигляд має сучасний одяг цього стилю – діляться фахівці «Галичанки»! 

13/02/2024
Читати далі...
Вишиванка взимку. З чим її можна носити жінкам та чоловікам?

Вишиванку хочеться носити всюди і до всього! Сьогодні вона стала справді особливим елементом гардероба українців і вдома, і за кордоном. З приходом холодів більшість ховає своє вбрання з національними орнаментами у шафу, не замислюючись, що навіть взимку з ним можна скласти трендовий і теплий аутфіт. Сьогодні спеціалісти магазину «Галичанка» покажуть зручні та стильні луки з вишитою сорочкою, які ви будете з радістю носити у морозний сезон!

29/01/2024
Читати далі...
Якою була закарпатська вишиванка: історія, особливості, де купити зараз

Національний одяг нашої країни – це про естетику кожного клаптика полотна. Колись кожен український регіон мав своє вишите вбрання, яке відрізнялося технікою виконання, кількістю оздоблення, кольорами ниток. Різноманіттям і яскравістю в давнину сильно виділялася закарпатська вишиванка. Про неї ми сьогодні і поговоримо. Історія вишитого вбрання Закарпаття, особливості орнаменту, сучасна інтерпретація – усе це ви можете дізнатися в нашій статті!

16/01/2024
Читати далі...
Вишитий корсет. Як носити модний елемент одягу в сезоні 2023/24

Одяг з етнічними мотивами – тренд десятиліть. Вишиті сорочки, сукні, футболки, костюми, світшоти і навіть куртки – усі ці та деякі інші варіанти вбрання сьогодні мають чималий попит серед українців. Особливо з-поміж широкого асортименту виділяється один елемент одягу, який виглядає дуже стильно, але водночас незвично і яскраво. Сьогодні говоримо про вишиті корсети.  Що це таке, як і з чим їх носити – далі!


28/12/2023
Читати далі...