Подарункові сертифікати

Жіночі сорочки

ВІДПОВІДІ НА ТИПОВІ ПИТАННЯ

Яка ціна на жіночі сорочки у 2024 році?1

Вартість жіночих сорочок у 2024 році в магазині «Галичанка» – від 800 грн за класичні однотонні моделі з ґудзиками. Блузки з легким оздобленням вартують від 980 грн.

З чим носити класичні жіночі сорочки?2

Класичні жіночі сорочки добре поєднуються не тільки з діловими костюмами. Блузки можна носити з джинсами всіх фасонів, класичними штанами, велосипедками, шортами, спідницями. Оверсайз-модель сорочки стає чудовим доповненням літнього образу: топ/футболка/майка, шорти/велосипедки/штани та блузка. Останню накидують наверх і не застібають. Взуття одягайте будь-яке, залежно від погоди та уподобань!

Де купити класичну жіночу сорочку?3

Класичну жіночу сорочку хорошої якості та за оптимальною ціною можна купити на сайті «Галичанка» чи в однойменному фізичному магазині за адресою: Львів, вул. Гетьмана Мазепи, 1 та вул. Валова, 2 (вхід з площі Галицької). Магазин доставить товар у будь-який населений пункт України.

Який фасон жіночої сорочки модний у 2024 році?4

У 2024 році модним вважається класичний оверсайз фасон жіночої сорочки з прямим кроєм, довгими рукавами, планкою, що застібається на гудзики та жорстким комірцем. Влітку часто носять моделі з коротким рукавом. Цю сорочку можна поєднати з будь-яким стилем. Популярні матеріали: бавовна, льон, шовк, віскоза.

Як визначити розмір жіночої сорочки?5

Визначити розмір жіночої сорочки можна двома способами:

  1. Поміряти обхват грудей та розділити навпіл отримане число. Наприклад, 90:2 = 45. Отже, ваш розмір 45.
  2. Виміряти свої параметри: обхват стегон, грудей і талії, а потім скористатися розмірною сіткою, котру пропонує кожен інтернет-магазин.