Подарункові сертифікати

Чоловічі вишиванки

Сортувати:
Показати
Сторінка:
Показано: 1 - 15 із 108

Чоловічі вишиванки – все нове – це давно забуте старе

Вишиті чоловічі сорочки знову стають популярними в багатьох регіонах України. І молодь, і старші люди масово вдягають їх і на свята й у будні. Все тому, що такий одяг не лише гарний, а ще й надзвичайно практичний – в ньому максимально комфортно.

Чоловіча вишиванка займає почесне місце в гардеробі українців. Це вказує на шану національних традицій. Також українські сорочки стали важливим елементом у сучасній моді, тому носити їх – значить бути стильними.

Інтернет-магазин «Галичанка» пропонує купити чоловічі вишиванки серед більш, ніж багатого вибору. Всі сорочки зручні та зроблені з натуральних матеріалів. Стильні вишиванки стануть чудовим подарунком для ваших родичів, коханих, друзів і колег. Перегляньте каталог на сайті, щоб вибрати найбільш симпатичний для вас варіант.

Що означають візерунки та орнаменти на чоловічих вишитих сорочках?

Справжня українська вишиванка виготовляється з натуральних тканин. Ми в роботі використовуємо бавовну, льон, батисту та інші матеріали. Звичайно, орнаменти та візерунки сьогодні несуть радше естетичну функцію, хоча ще століття тому такому декору надавався сакральний сенс.

Вишиванки для чоловіків можуть мати різне оздоблення. Раніше за кольорами вишивки та її елементами можна було легко визначити, з якого регіону та чи інша сорочка. Вишиванка – це не звичайне вбрання, а оберіг – саме так вважали наші предки. Вони вірили у магічну силу, яка здатна захистити власника вишитої сорочки від заздрощів, вроків і негод.

Українські чоловічі вишиті сорочки прикрашалися:

  • геометричними орнаментами, які є втіленням сили та мужності (звивисті значки, ромбоподібні лінії, символи коловороту тощо);
  • рослинним орнаментом (графічними узорами, польовими квітами, соняшниками). Дуб та калина однаково часто зустрічаються на українських вишиванках, на комірцях та грудях. Вони символізують силу та красу. А от маки мають захищати від зла.
  • «чоловічими» символами (знаками сонця, ниви, вогню).
  • Ромб, у якому посередині крапка, символізував репродуктивну здатність. Колодязь зображувався подвійними лінями, схрещеними по діагоналі. Він означав зв'язок світів і енергетичне наповнення.

Де купити чоловічу вишиванку?

Ті, кому до вподоби натуральні тканини, можуть купити вишукані льняні вишиванки зі вставками ручної роботи. Також у магазині «Галичанка» у Львові та онлайн є вишиті сорочки з бавовни чи льону, де застосована високотехнологічна вишивка. За якістю виконання її не поступається ручній вишивці.

На нашому сайті є величезний вибір вишитого одягу в класичному та сучасному стилі. Це чудова можливість купити оригінальний подарунок на свято чи сувенір друзям за кордоном. У нас ви знайдете якісний національний одяг для усієї родини. Зробіть замовлення товару за кілька кліків, а якщо виникнуть питання – просто зателефонуйте. Вдалих покупок!


ВІДПОВІДІ НА ТИПОВІ ПИТАННЯ

Як визначити розмір чоловічої вишиванки?1

✔️ Щоб точно визначити розмір чоловічої вишиванки, потрібно знати обхват грудей. Візьміть сантиметр і виміряйте. Отриману величину потрібно поділити на 2. Це і буде розміром. Наприклад, якщо обхват грудей – 92 см, то потрібний розмір – 46.

Скільки коштує чоловіча вишиванка в 2024 році?2

✔️ В інтернет-магазині «Галичанка» ціна чоловічих вишиванок коливається від 660 грн до 2080 грн.

Які чоловічі вишиванки популярні в 2024 році?3

✔️ В 2024 році популярні вишиванки з вишивкою на одному рукаві. Також актуальними залишається густа широка вишивка на грудях. В інтернет-магазині Галичанка є величезний вибір чоловічих вишиванок за доступними цінами.

Найнижча ціна на чоловічі вишиванки у 2024 році?4

✔️ Найдешевша чоловіча вишиванка в інтернет-магазині Галичанка коштує 660 грн.

В чому зустрічати 2024 рік?5

✔️ Наступний 2024 рік буде роком Білого Металевого Бика. Він цінує стриманість та хазяйновитість. Тому на святкування варто обрати стриману класичну чоловічу сорочку з невеликою кількістю вишивки. Наприклад, лише на комірці та манжетах. Можна обрати білу або блакитну вишивку.

Які чоловічі вишиванки будуть популярні у 2024 році?6

✔️ В 2024 році будуть популярні класичні стримані чоловічі вишиті сорочки. Вже зараз набувають популярності вишиванки з невеликою кількістю вишивки на комірцях та манжетах. Залишається популярним класичний геометричний орнамент на грудях. Основні кольори білий та чорний. Підготуйтесь до літнього сезону вже зараз, переходьте в інтернет-магазин «Галичанка» та обирайте чоловічі вишиванки з колекції 2024 за зниженими цінами.