Подарункові сертифікати

Захисні маски

Сортувати:
Показати

Останнім часом захисні маски для обличчя актуальні, як ніколи, адже саме вони захищають нас в транспорті та інших людних місцях. Вони гарантують безпеку здорової людини та блокують розповсюдження інфекцій від хворої.

Одноразові чи багаторазові захисні маски?

Для виготовлення одноразових захисних масок використовується синтетичний матеріал щільністю 40 г / м². Він не розрахований на прання чи прасування і маски повинні замінюватись після кількох годин носіння. Такі маски ще називають медичними.

Саме тому більш доцільно використовувати багаторазові захисні маски, які шиються з еластичного трикотажу. Доведено, що вони затримують до 99 % біологічних часточок, бруду та пилу. Крім того, вони знешкоджують нашу шкідливу звичку торкатись рота та носа.

Тримаючи руку на пульсі, виробник «Галичанка» розробив стильні захисні маски з вишивкою. Вони красиві, яскраві, комфортні та щільно прилягають до обличчя. Маски сконструйовані так, що не натирають при тривалому носінні, а також не розтягуються, втрачаючи форму. Крім того, тонка якісна тканина не заважає дихати та не створює парниковий ефект. Наша продукція має ідеальне співвідношення ціни та якості.

Захисна маска для обличчя та її переваги

  • захищають від захворювань, які передаються повітряно-крапельним шляхом, зокрема і COVID-19.
  • гарантують безпеку для оточуючих, якщо ви хворі;
  • захист від смогу;
  • допомагають захиститися алергікам в період цвітіння рослин.

Купити захисні маски для обличчя у Львові можнау фірмовому магазині «Галичанка» або замовити доставку поштою в будь-яку точку України. Продаємо оптом та в роздріб. Повний каталог продукції можна переглянути на сайті.


ВІДПОВІДІ НА ТИПОВІ ПИТАННЯ

Скільки коштує захисна маска для обличчя?1

Найдешевша багаторазова захисна маска для обличчя з оздобленням вартує від 60 грн.

З якої тканини шиють захисні маски?2

Багаторазові захисні маски шиють з еластичного трикотажу, бавовни та інших видів натуральних і синтетичних тканин.

Які захисні маски будуть популярні в 2024 році?3

У 2024 році популярними будуть багаторазові захисні тканинні маски з вишивкою та оздобленням різних кольорів.

Де купити захисну маску для обличчя?4

Купити захисну маску для обличчя можна на сайті чи в офлайн-магазині «Галичанка». До замовлення доступний широкий асортимент тканинних масок різних кольорів та принтів (вишивка, геометричні візерунки, малюнки, символи тощо).

Якою має бути захисна маска?5

Захисна маска має бути тришаровою, пошитою із якісної тканини, гіпоалергенною, не заважати дихати і не створювати парниковий ефект та дискомфорт під час довгого носіння.

Яка ціна на захисні маски для обличчя?6

Ціна на захисні маски для обличчя починається від 30,00 грн.

Де виготовляють захисні маски для обличчя?7

Країна-виробник – Україна

Де купити захисну маску з вишивкою?8

Купити захисні маски з вишивкою можна в інтернет-магазині «Галичанка» або на сайті виробника. Всі ціни актуальні. Доставка в будь-яку точку України.