Українська вишиванка – це про естетику й різноманіття! Яскравого вбрання з національним орнаментом, яке неодмінно привертає увагу, на сучасному ринку донесхочу. Не можемо залишити без уваги сорочку, яка поєднує в собі свободу і яскравість – вишиванка бохо. Останні роки вона має шалений попит серед споживачів. В чому специфіка сорочки, який вигляд має сучасний одяг цього стилю – діляться фахівці «Галичанки»!
Стиль бохо зародився у 60-х рр минулого століття, коли популярності набула субкультура хіпі. Він диктував повний відхід від будь-яких стандартів, зокрема тодішньої суворої моди. Хіпі носили яскраві образи, додаючи живі квіти, які вважалися символом миру і кохання. Іноді вони розфарбовували одяг власноруч. Розповімо детальніше!
Бохо – стиль, в якому вдало поєднуються елементи етно, хіпі, богемського стилю. Його специфіка – у плавних, багатошарових спідницях, сукнях, блузах в селянському стилі, вишитих вставках, яскравих принтах, зокрема квітковому, а також бахромі. Якщо коротко, то цей стиль дещо наближений до традиційного одягу ромів.
Суто сорочка або сукня вишиванка бохо в Україні з’явилися трохи пізніше (точна дата невідома). Характерними ознаками цього стилю у нас були:
Вишиванка бохо – це одяг для яскравих людей, що обожнюють виділятися з натовпу. Вона чудово вписується в багатошаровий образ з масивними аксесуарами та взуттям. Сміливо комбінуйте таку сорочку з улюбленими джинсами й отримуйте трендовий повсякденний лук.
Сучасна бохо вишиванка – більш різнобарвна, ніж старовинні аналоги. Сьогодні виробники при створенні нових колекцій додають багато сучасних деталей, які роблять вишиванку ще більш естетичною.
Ринок одягу з національним орнаментом пропонує чимало аналогів старовинної вишиванки бохо на будь-який смак і гаманець. Ручна робота, машинна вишивка, монохром чи барвистість, обʼємна вишивка або мінімалізм – обирайте своє. Ми ж суттєво спростимо вам завдання, розповівши про круті сучасні вишиванки в цьому стилі з асортименту магазину «Галичанка».
Почнемо з жіночої вишиванки бохо. Наша трійка фаворитів – сорочки «Гуцулка Ксеня», «Катерина», сукня «Калейдоскоп».
Модель «Гуцулка Ксеня» – ручна робота. Вона зроблена з льону у фасоні оверсайз, має розширені рукави, об’ємний геометричний гуцульський орнамент та великі кольорові китиці в тон вишивки. На сайті «Галичанки» модель доступна до замовлення у трьох варіаціях: молочна з синьо-чорною вишивкою (сині китиці), темно-синя з блакитно-білим оздобленням (блакитні китиці), синя з червоно-білим орнаментом (білі китиці). Вартість – від 5000 грн.
Вишиванка бохо «Катерина» – класика. Вільний крій, бавовняне полотно, оздоблена кольоровим рослинно-квітковим орнаментом (передня частина виробу і зона плечей), глибокий виріз, який зав’язується тонкою шовковою стрічкою. Родзинка моделі – у чорних мереживних вставках в трьох зонах: по периметру коміра, трохи нижче плечей, на манжетах. У магазині «Галичанка» її можна купити в одному кольорі – світло-бежеве полотно, фіолетова, зелена, червона, блакитна, чорна вишивка. Ціна – від 1680 грн.
Плаття вишиванка бохо «Калейдоскоп» – це про естетику й розкіш кожного клаптика полотна. Довжина максі, широкі рукави, об’ємний кольоровий орнамент в тон полотна, широкий довгий пояс з китицями під колір вишивки. У моделі щільно оздоблені рукави, менше – нижня частина сукні, зовсім трохи – передня (тут лише довга тонка вертикальна лінія в центрі по всій довжині сукні). У «Галичанці» сорочка в наявності аж у 4 різних тонах: хакі з зелено-салатовим, помаранчевий з оранжевим і білим, гірчичний з вишневим, коричневим і білим, помаранчевий з зеленим і червоним. Справжня знахідка для поціновувачок яскравого вбрання з етнічними мотивами! Купити вишиванку в стилі бохо моделі «Калейдоскоп» в нашому магазині можна за 5 600 грн (ручна робота).
Радимо переглянути ще кілька варіантів безпосередньо на сайті магазину «Галичанка»: «Весняні мрії», «Веснянка», «Олеся», «Либідь», «Княжна». Вони точно сподобаються прихильницям яскравих вишиванок.
Тепер розглянемо чоловічі моделі. Спеціалісти магазину «Галичанка» виділяють два варіанти – «Всеволод», «Геометрія».
Вишита чоловіча сорочка «Всеволод» виконана у класичному стилі. Натуральні тканини, вільний крій, високий комірець, виріз, однотонний рослинно-геометричний орнамент. Ця вишиванка приваблює оригінальністю візерунків, які вишиті чітко прямокутником. Замовити модель «Всеволод» можна у наступних кольорових поєднаннях: білий з синім, білий з блакитним, чорний з червоним, чорний з оливковим, синій з білим. Ціна – від 2 200 грн. Ця ж модель, але дитяча, для хлопчика, теж у наявності. Вона вартує від 1300 грн. Універсальний вибір!
Вишиванка «Геометрія» – новітній погляд на бохо. Зроблена у фасоні оверсайз, який нагадує старовинні селянські сорочки, має вільні, трохи розширені до низу рукава, невеликий виріз трикутником замість комірця. Родзинка моделі – у незвичайному розміщенні вишивки та й загалом в оригінальності візерунка. Він максимально чіткий і головне – паралельний. Така сорочка неодмінно сподобається поціновувачам оригінального вбрання з етнічними мотивами. Вона дуже легка, підійде для створення яскравих повсякденних аутфітів. Робота, прогулянка, похід до ресторану – стильно і сучасно!
Вишиванка в стилі бохо – ваш вдалий вибір для оригінального повсякденного чи святкового образа. Своє найкраще вбрання підбирайте в «Галичанці». Заходьте на сайт, дивіться асортимент, замовляйте і насолоджуйтеся якісним одягом за доступною ціною. Раді кожному!
More articles
За традицією, сніп на Святвечір ставиться на стіл як атрибут єднання поколінь і запорука успіху на наступний рік. Це символізує дух предків, які, за віруваннями, приходять на Святвечір, щоб поблагословити родину. Цей сніп з колосків, також відомий як різдвяний дідух, є важливою частиною народних обрядів. Дідух — це символ, що уособлює давні традиції нашої держави та пов'язаний з циклом природних явищ і сільськогосподарськими ритуалами. Святковий оберіг - сніп із пшениці, жита, вівса чи іншого зерна, який символізує достаток, родинний добробут і зв’язок з предками. Дідух на Різдво займає особливе місце в нашому побуті, адже його ставлять на почесному місці в оселі на час святкових днів. Це не просто святковий декор, а й живий символ національної пам’яті нашого народу.
Свято Маланки: історія, цікаві ворожіння для дівчат у ніч на Василя
Кожне релігійне свято в Україні має особливу історію, незмінні звичаї і традиції. Стосується це й Старого нового року або свята Маланки. Через реформу церковного календаря його дата змістилася. Тепер святкуємо в ніч з 31 грудня на 1 січня, а не з 13 на 14 січня, як це було ще два роки тому. Та від цього колорит "Маланки", цікава історія свята, а також звичка дівчат ворожити на долю та судженого нікуди не зникли. Що ж це за свято, як у "староноворічну" ніч дізнатися своє майбутнє розповідаємо далі!
Свято Миколая в інтернет-магазині «Галичанка»!
Тільки з11.11.24 по 6.12.24 кожна третя* річ у вашому чеку – абсолютно безкоштовно! (*найдешевша позиція у чеку).
Opening hours of branded stores during Christmas and New Year